×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Transport osób w atrakcyjnych warunkach

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | Tel.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Zakres działalnia:

Poszukujesz sprawdzonego i rzetelnego przewoźnika? Chciałbyś, aby Twój transfer na lotnisko odbył się w komfortowych warunkach? A może planujesz wspólny wyjazd ze znajomymi i poszukujesz auta, które możesz wypożyczyć, tak aby wszyscy się zmieścili? Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Markrym, która specjalizuje się w tego typu usługach. Zlokalizowana w Gorzowie, oferuje wynajem busów, transfery na lotniska, a także przejazdy "od drzwi do drzwi". Atrakcyjny cennik oraz częste promocje sprawiają, że na pewno będziesz zadowolony ze współpracy z nią.

Wynajem busów - Gorzów Wielkopolski

Markrym jest przewoźnikiem, który nie tylko oferuje przejazdy, ale także wynajem busów. Gorzów to miasto, w którym znajduje się siedziba firmy, a co za tym idzie, to tutaj jej flota czeka na zlecenia lub wypożyczenia. Mimo, iż większość jej zasobów zlokalizowana jest w województwie lubuskim, obsługuje ona także województwo wielkopolskie, zachodniopomorskie czy dolnośląskie. Jeśli interesuje Cię wynajem busów lub chciałbyś zlecić przejazd krajowy lub zagraniczny, jak najszybciej skontaktuj się z firmą i omów warunki współpracy.

Zobacz więcej: Wynajem busów - Gorzów

Więcej danych:

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Przewóz niskopodwoziowy

Transport maszyn

Pożyczka pod zastaw nieruchomości - Wrocław

Sprawdź

Przewozy osób Super Travel24

sprawdź