×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Sklep internetowy z kawą wysokiej jakości

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | Tel.: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Zakres działalnia:

Sklep online palarni Czarna Kawka oferuje Państwu wyłącznie najwyższej jakości produkty, pozyskiwane z zaufanych plantacji. Specjalizują się oni w kawie typu "single origin", co oznacza, że pochodzi ona z jednego, znanego także klientowi miejsca, przez co może on posmakować lokalnych dóbr z konkretnej części świata. Produkt może zostać zmielony do określonej grubości lub też przesłany w postaci całych ziaren. Dbając o to, aby każdy klient był w pełni zadowolony ze współpracy, załoga sklepu realizuje zamówienia tak szybko, jak się tylko da.

Kawa ziarnista świeżo palona - wyborny smak

Kawa ziarnista świeżo palona, jaką oferuje Czarna Kawka, wyróżnia się niesamowitym smakiem i aromatem, który bije na głowę produkty sprzedawane na skalę masową. Dostępne są tam na przykład pożądane na całym świecie ziarna z Kolumbii. Co więcej, mogą Państwo zamówić między innymi monsunowaną kawę indyjską, poddawaną specjalnej obróbce na mokro, co pozwala uzyskać zdecydowany smak z nutami dymnymi oraz drzewnymi. Poza tym, w ofercie są również znakomite produkty z Tanzanii, Ugandy, Wietnamu, Hondurasu i innych krajów.

Zobacz więcej: https://www.czarnakawka.com/

Więcej danych:

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Produkty dla zwierząt

Furminator dla psów

Naczynia liturgiczne - sklep internetowy

Kustodia - Sacramenti

Zdobywanie klientów z New Mobile

Pozyskiwanie leadów