×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Fotobudka - Opole

Foto Piksel - Cedrowa 15/6 | 52-112 Wrocław | woj. dolnośląskie | Tel.: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Zakres działalnia:

Opole jest jednym z miast, na którego obszarze przedsiębiorstwo Foto Piksel oferuje wypożyczenie fotobudki - niezwykłej maszyny do robienia zdjęć. Mobilne studio fotograficzne jest doskonałą alternatywą dla dobrze znanych form rozrywki. Fotobudka jest bardzo łatwa w obsłudze, dzięki czemu dzieci mogą z niej swobodnie korzystać. Wystarczy ustawić się przed obiektywem, wybrać odpowiednią opcję i z humorem ustawić się do zdjęcia. Foto Piksel świadczy swoje usługi na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

Uroczystości firmowe

Koniec z nudnym obowiązkiem uczestniczenia w imprezach organizowanych przez firmę. Przyszedł czas, aby poderwać wszystkich do wspólnej zabawy, którą gwarantuje fotobudka. Do jej wyposażenia dołączone są przez firmę Foto Piksel zabawne gadżety m.in. peruki, maski, tabliczki z zabawnymi napisami, kapelusze i oryginalne okulary. Wszystko to pozwala stworzyć komiczną stylizację oraz wyjątkowe zdjęcia. Fotobudka sprawdza się znakomicie na firmowych uroczystościach. Jest to moment, gdzie wszyscy pracownicy mogą spędzić razem czas, poznając siebie z innej, radośniejszej strony.

Zobacz więcej: Zobacz

Więcej danych:

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biurofotopiksel.pl

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h