×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Bursztyn: Skarb Morza Bałtyckiego

Skup bursztynu PIAST-AMBER - Stryjewskiego | 80-631 Gdańsk | woj. pomorskie | Tel.: +48 506 867 500 | NIP: 583-250-46-99 | REGON: 364449270

Zakres działalnia:

Poszukiwaniu tego surowca mineralnego poświęcają swój czas i energię setki, a nawet tysiące osób każdego roku. Najpopularniejszą porą na jego zbieranie jest morze po intensywnym sztormie, gdy na plaży pojawiają się wyrzucone przez fale glony oraz inne zanieczyszczenia. To je należy przebierać, aby znaleźć skamieniałą żywicę, a następnie zanieść ją do wybranego skupu. Cena bursztynu stale się zmienia - obecne zapotrzebowanie na ten surowiec, a także trudności ze sprowadzeniem go z innych źródeł - sprawiają, że stale ona rośnie.

Bursztyn: Cena skupu

Nad morzem zlokalizowanych jest wiele firm zajmujących się skupowaniem bursztyn. Cena skupu zależna jest od tego jakiego typu oraz jakiej wielkości są przyniesione okazy. Za te najmniejsze można otrzymać około kilkuset złotych za kilogram, natomiast takie, które się nadają do prac jubilerskich, to kwoty rzędu nawet kilku-kilkunastu tysięcy za kilogram. SkupBursztynu.com jest stroną internetową, poprzez którą można wysłać zdjęcie posiadanych egzemplarzy, które zostaną bezpłatnie wycenione. W przypadku zainteresowania podaną kwotą, firma chętnie zakupi znaleziony przez klienta okaz.

Zobacz więcej: czytaj więcej

Więcej danych:

www.skupbursztynu.com

www.skupbursztynu.com

infoskupbursztynu.com

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Czas na wymarzone wakacje

Wczasy - Sieraków

Integracja firmowa Poznań

www.maltaimprezy.pl

Kuligi - Zakopane i okolice

Kliknij tutaj