×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Tłumaczenia ustne w Poznaniu

Symultaniczne Poznań - Osiedle Pod Lipami 3/117 | 61-629 Poznań | woj. wielkopolskie | Tel.: +48 728 807 015 | NIP: - | REGON: -

Zakres działalnia:

Firma Symultaniczne Poznań zajmuje się obsługą klientów z zakresu tłumaczeń ustnych. W ich ofercie znaleźć można tłumaczenia symultaniczne konsekutywne oraz szeptane. Firma zajmuje się obsługą różnych wydarzeń, zarówno z sektora publicznego, zawierających język specjalistyczny i techniczny, jak i spotkań biznesowych. Tłumacze i cały zespół mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie, dlatego tłumaczenia konferencyjne, jak i całe zaplecze techniczne realizowane są kompleksowo oraz profesjonalnie. Firma działa w Poznaniu i innych miastach Polski.

Tłumaczenia konferencyjne Poznań

Tłumaczenia konferencyjne stanowią jedną z głównych działalności firmy Symultaniczne Poznań. Zajmuje się ona obsługą wydarzeń od strony tłumaczeń, jak również zaplecza technicznego. Dysponuje specjalnymi kabinami, słuchawkami oraz przenośnymi systemami radiowymi. Ekipa firmy jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do realizacji całego przedsięwzięcia. Obsługuje konferencje z różnych branż, również stosujących słownictwo specjalistyczne. Poznań to miasto, gdzie znajduje się siedziba firmy i to głównie tam realizowane są zlecenia.

Zobacz więcej: Tłumaczenia konferencyjne Poznań

Więcej danych:

symultanicznepoznan.pl

symultanicznepoznan.pl

tlumaczeniaustnebizgmail.com

Czas pracy:

poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Może Cię również zainteresować:

Język angielski dla firm

The Dream

Szeroki wybór systemów okiennych

Okna - Pułtusk