×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Profesjonalne tłumaczenia

MOTTO Katarzyna Jagła - Łacińska 2 | 01-451 Warszawa | woj. mazowieckie | Tel.: +48 224 099 770 | NIP: 527-214-98-07 | REGON: 015834860

Zakres działalnia:

Katarzyna Jagła już od lat zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami z języka francuskiego. Chętnie podejmuje współpracę zarówno z instytucjami oraz firmami, jak i z klientami prywatnymi. Wszystkie zlecenia realizuje w terminie i dba o precyzję przekładu, aby był on w stu procentach adekwatny. Za swoje usługi ustala uczciwe, przystępne ceny, aby jak najwięcej osób mogło nawiązać z nią współpracę. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej i posiada ogromną wiedzę językową.

Tłumacz przysięgły

Usługi Katarzyny Jagły sprawdzą się idealnie w sytuacji, kiedy potrzebny jest Państwu jak najlepszy tłumacz przysięgły francuskiego. Warszawa stanowi lokalizację jej siedziby, ale tak naprawdę może również dokonać przekładu pisemnego na odległość. Wykonuje między innymi tłumaczenia dokumentów samochodowych, co przydaje się w sytuacji, gdy kupują Państwo auto np. z Francji, Belgii czy Szwajcarii. Ponadto, niejednokrotnie przekłada również treści reklamowe, zachowując ich marketingowy charakter. Zajmuje się także m.in. aktami notarialnymi i orzeczeniami sądu.

Zobacz więcej: Tłumacz przysięgły francuskiego - Warszawa

Więcej danych:

fr24.com.pl

fr24.com.pl

frpost.pl

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte