×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Skup aut

Autobana - Powstańców Śląskich 114 | 53-333 Wrocław | woj. dolnośląskie | Tel.: +48 531 746 850 | NIP: 899-259-25-38 | REGON: 020434757

Zakres działalnia:

Skup samochodów Autocash działa już od 1997 roku, skupiając się przede wszystkim na takich miastach, jak Warszawa, Wrocław, Kraków i Gdańsk. Zapewniają oni wysoki standard usług, jako że współpracują z doświadczonymi i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami, potrafiącymi adekwatnie ocenić wartość danego auta. Warto wiedzieć, że skupują oni również pojazdy obciążone kredytem oraz takie, które są w złym stanie technicznym. Marka i model nie ma dla nich żadnego znaczenia, dlatego można tam sprzedać niemal każde auto.

Cesja leasingu samochodu

Co więcej, we współpracy z firmą Autocash jest również możliwa cesja leasingu samochodu. Stanowi to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy w wyniku pogorszenia sytuacji finansowej prowadzonego przedsiębiorstwa lub jego likwidacji, czy też chociażby zdarzeń losowych, nie ma możliwości spłaty pojazdu. Firma leasingowa zazwyczaj nie utrudnia przeniesienia umowy na innego odbiorcę, jeśli wpisze się on we wszystkie wymagania i przejdzie pomyślnie weryfikację. Skup samochodów Autocash to wiarygodny partner, wobec czego mogą być Państwo pewni, iż kryteria te zostaną spełnione.

Zobacz więcej: Informacje

Więcej danych:

www.autobana.pl

www.autobana.pl

kontaktautobana.pl

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Kancelaria Adwokacka

Adwokat - Gdańsk

Rachunkowość w firmie

Księgowość - Warszawa Białołęka

Profesjonalny doradca prawny

Adwokat Zielona Góra