×

* pole wymagane

** w przypadku chęci dodania swojej strony do portalu

Komfortowe noclegi w Bydgoszczy

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | Tel.: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Zakres działalnia:

Apartamenty MAGNUS to doskonałe miejsce dla każdego, kto chciałby zapewnić sobie komfortowy nocleg w Bydgoszczy w przystępnej cenie. Dzięki temu, że położone są w samym centrum, mogą Państwo stamtąd wygodnie dostać się w praktycznie dowolne miejsce na terenie miasta. Co więcej, jest to bardzo urokliwa ulica z mnóstwem restauracji i kawiarni, więc nawet w najbliższej okolicy można miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. W pobliżu znajduje się między innymi Wyspa Młyńska, Stary Rynek i Opera Nova.

Tani pokój

Jeśli interesuje Państwa schludny, a jednocześnie tani pokój, bez wątpienia warto zapoznać się z niezwykle atrakcyjną ofertą firmy MAGNUS. Mają oni do zaoferowania dwa apartamenty i dwa studia, różniące się między innymi liczbą miejsc noclegowych, wyposażeniem oraz ceną. Dzięki temu, dany klient może wybrać taki wariant, który odpowiada jego wymaganiom i możliwościom finansowym. Każdy z gości otrzymuje tam czystą pościel i ręcznik, a także może korzystać z bezprzewodowego Internetu oraz telewizji NC+.

Zobacz więcej: Tani pokój

Więcej danych:

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Czas pracy:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Może Cię również zainteresować:

Komfortowa noc w centrum

Dodatkowe szczegóły

Biuro podróży z bogatą ofertą

Wycieczka do Rumunii

Wyjazdy dla grup zorganizowanych

Wycieczki firmowe